Питання та відповіді

Що таке предметна фотозйомка?

Предметна фотографія — це специфічний жанр рекламної фотозйомки товарів з метою продемонструвати всі їх зовнішні характеристики в максимально виграшному ракурсі. Предметна фотографія необхідна при створенні буклетів, каталогів і особливо — для інтернет-магазинів, де відвідувачі приймають рішення про покупку, в першу чергу керуючись зовнішнім виглядом товару. Відповідно, чим краще переданий зовнішній вигляд товару, що продається, на екрані монітора покупця, тим вище вірогідність того, що покупець натисне кнопку «Купити».

Що таке огляд товару 360°?

Презентація товару 360° або огляд товару 360° — це спеціальне технічне рішення, при якому відвідувач сайту може розглянути товар з різних сторін. Якщо при звичайній предметній фотозйомці роблять декілька фотографій різних ракурсів предмету (вигляд спереду, справа, зліва, зверху і знизу), то огляд 360° дозволяє розглянути товар в круговому русі, тобто абсолютно під всіма кутами, але в одній площині.

Я із іншого міста. Як бути?

Ми не обмежуємося регіоном нашого проживання, тобто Києвом і областю. Кур’єрська служба «Нова пошта» швидко і недорого доставить ваші товари до нас для зйомки, а також здійснить зворотню їх пересилку до вас.